Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

POŻYCZKA, NOWY KREDYT PO OGŁOSZENIU UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ

Samo ogłoszenie upadłości konsumenckiej nie zmienia sytuacji materialnej dłużnika, ponieważ to co dotychczas zabierał komornik, teraz potrąca syndyk.

Przez okres postępowania po ogłoszeniu upadłości, które trwa około roku, a czasami dłużej dłużnik musi  utrzymać siebie oraz swoją rodzinę do czasu zakończenia całego postępowania, co rodzi pokusę zaciągnięcia nowej pożyczki – dalszego zadłużania się.

Pożyczka po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej nie jest najlepszym rozwiązaniem, jednak dalsze zadłużanie się po ogłoszeniu upadłości nie musi stanowić podstawy do umorzenia postępowania upadłościowego.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy VIII Wydział Gospodarczy uznał, że upadły zaciągając kolejne zobowiązania nie doprowadził do zwiększenia stanu swojej niewypłacalności – w ocenie Sądu brak jest bowiem ważnych zobowiązań powstałych po ogłoszeniu upadłości, które mogłyby podlegać wykonaniu w toku postępowania, a także uwzględnieniu w planie spłaty wierzycieli.

254 komentarze - Dodaj komentarz
 • chengdian.cc -

  I have to thank you for the efforts you’ve put in penning this website.
  I really hope to view the same high-grade
  blog posts from you in the future as well. In fact,
  your creative writing abilities has inspired me to get
  my own website now 😉

  My blog post: chengdian.cc

 • http://j.mp/ -

  scoliosis
  Good day! I simply want to give you a huge thumbs up
  for your excellent information you’ve got here on this post.
  I’ll be coming back to your blog for more soon. scoliosis

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Przejdź do paska narzędzi