Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

POŻYCZKA, NOWY KREDYT PO OGŁOSZENIU UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ

Samo ogłoszenie upadłości konsumenckiej nie zmienia sytuacji materialnej dłużnika, ponieważ to co dotychczas zabierał komornik, teraz potrąca syndyk.

Przez okres postępowania po ogłoszeniu upadłości, które trwa około roku, a czasami dłużej dłużnik musi  utrzymać siebie oraz swoją rodzinę do czasu zakończenia całego postępowania, co rodzi pokusę zaciągnięcia nowej pożyczki – dalszego zadłużania się.

Pożyczka po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej nie jest najlepszym rozwiązaniem, jednak dalsze zadłużanie się po ogłoszeniu upadłości nie musi stanowić podstawy do umorzenia postępowania upadłościowego.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy VIII Wydział Gospodarczy uznał, że upadły zaciągając kolejne zobowiązania nie doprowadził do zwiększenia stanu swojej niewypłacalności – w ocenie Sądu brak jest bowiem ważnych zobowiązań powstałych po ogłoszeniu upadłości, które mogłyby podlegać wykonaniu w toku postępowania, a także uwzględnieniu w planie spłaty wierzycieli.

267 komentarzy - Dodaj komentarz
 • heavy duty jockey wheel -

  I have been exploring for a little bit for any high-quality articles
  or blog posts in this kind off house . Explorinhg in Yagoo I finally stumbled upon this
  website. Studying this information So i aam satisfied to convey that
  I’ve an incredibly excellent uncanny feeling I came upon just what I needed.

  I such a lot surely will make sure to do not disregard this siute and rovides it a look oon a rellentless basis.

 • Dodaj komentarz

  Przejdź do paska narzędzi