Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Cennik – Zasady współpracy

Zasady współpracy z kancelarią od samego początku muszą być przejrzyste dla Klientów, właśnie dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej kancelarii do prowadzenia Twojej sprawy radzimy o zapytanie adwokata o to ile będzie Ciebie kosztowało prowadzenie sprawy i czy w kwocie tej uwzględnione są terminy rozpraw.

Przepisy zabraniają adwokatom podawania cen za swoje usługi w internecie, dlatego najprościej jest zadzwonić i zapytać o cenę za sprawę pod numer: 503 051 457

Ceny usług prawnych są bardzo różne, a wynika to z tego, iż nie ma cen maksymalnych za daną sprawę. Dlatego przed podjęciem decyzji z usług jakiego adwokata – prawnika skorzystać radzę by zadzwonić do kilku kancelarii, by porównać ceny za sprawę.

Rozbieżności w cenach często są bardzo duże i wynoszą od kilkuset złotych do kilku tysięcy, a czasami nawet kilkanaście tysięcy, przy czym to że zapłacisz dużo za prawnika nie daje Tobie gwarancji wygrania sprawy – Drogo nie znaczy skutecznie!.

Dlatego przed podjęciem decyzji jaką kancelarię wybrać radzimy: zadzwoń do kilku prawników, pytaj o cenę za sprawę i porównaj ceny – nie podejmuj decyzji o wyborze prawnika pochopnie, bo pośpiech jest najgorszym doradcą.

Jeżeli chodzi o minimalne wynagrodzenie za daną sprawę, to określa je rozporządzenie, w celu dowiedzenia się ile ono wynosi, prosimy o kliknięcie na ten tekst.

Jednocześnie informujemy, iż zdarza się, że stawki za sprawę mogą być niższe niż te określone w rozporządzeniu, dlatego bo każda sprawa jest oceniania przez nas indywidualnie, przy ocenie ile wyniesie nasze wynagrodzenie bierzemy pod uwagę: choroby, wysokość zarobków, renty, emerytury, wydatki na leki, wydatki na czynsz.

Często cena, oferowana przez nas za daną sprawę może być niższa od oferowanej przez inne kancelarię – zadzwoń do nas i sprawdź.

Zajmujemy się m. in. upadłością konsumencką, sprawami o eksmisję, o ubezwłasnowolnienie, gdzie z uwagi na specyfikę tych spraw zdajemy sobie sprawę, iż np. wynagrodzenie za sprawę o upadłość konsumencką nie może być zbyt wysokie, gdyż dotyczy osób zadłużonych, często schorowanych, mających niskie renty, emerytury, więc cena za sprawę nie może być wygórowana, zwłaszcza że naszym celem jest niesienie pomocy osobom zadłużonym i wykluczonym społecznie. Właśnie dlatego umożliwiamy płacenie wynagrodzenia za sprawę w dogodnych dla Państwa w ratach.

Dodatkowo wskazuje, iż zdarzają się sytuacje, iż prowadzimy sprawy pro bono – za darmo.

Wynagrodzenie za świadczone przez nas usługi ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem, a jego wysokość zależy od przewidywanego nakładu pracy, złożoności i stopnia skomplikowania sprawy, czasu jej trwania oraz charakteru współpracy.

Przed przyjęciem sprawy do prowadzenia dokonujemy analizy problemu Klienta oceniając zarówno niezbędne koszty, jak i szanse osiągnięcia założonego celu – wygranej, o czym go informujemy.

Uzgadniamy z mocodawcą honorarium za poszczególne etapy powierzonej nam sprawy oraz za każdorazowe stawiennictwo na posiedzeniu sądowym.

Proponujemy różne formy współpracy i rozliczeń:
– rozliczenie miesięczne, którego wysokość uzależniona jest od zakresu udzielonej pomocy prawnej,
– wynagrodzenie stałe uzgadniane indywidualnie za prowadzenie poszczególnej sprawy,
– wynagrodzenie uzależnione od powodzenia sprawy w formie tzw. premii za sukces.

Wynagrodzenie, co do zasady nie obejmuje kosztów sądowych i administracyjnych, podatków, kosztów tłumaczeń, dojazdów na rozprawę.

Wynagrodzenie kancelarii adwokackiej płatne jest z góry. Jednak w sytuacji, gdy Klient nie ma możliwości jednorazowego uregulowania wynagrodzenia za określony etap sprawy, to istnieje możliwość rozłożenia go na raty.

Do ustalonej kwoty wynagrodzenia należy doliczyć podatek od towarów i usług (VAT).

Przejdź do paska narzędzi