Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Sprawy gospodarcze

OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORCÓW

Zajmujemy się obsługą prawną osób fizycznych i osób prawnych biorących czynny udział w obrocie gospodarczym. Prowadzimy sprawy podmiotów gospodarczych, którym zależy na sprawnym i szybkim odzyskaniu swoich należności w postępowaniu przedsądowym, sądowym i komorniczym. Zajmujemy się także sprawami z zakresu prawa upadłościowego i naprawczego (ogłoszenie upadłości, zgłoszenie wierzytelności).

W ramach działalności oferujemy kompleksową obsługę prawną obejmującą:

  1. stałą obsługę prawną firm,
  2. porady i konsultacje prawne w zakresie działalności gospodarczej, w tym pomoc przy tworzeniu i zawieraniu umów,
  3. udział w negocjowaniu umów,
  4. rejestrację podmiotów gospodarczych w rejestrze przedsiębiorców oraz w rejestrze stowarzyszeń, przekształcenia spółek,
  5. reprezentowanie podmiotów gospodarczych w postępowaniach sądowych, zwłaszcza w sprawach cywilnych, gospodarczych, upadłościowych i naprawczych, z dziedziny prawa własności intelektualnej, prawa pracy, w sprawach karnych gospodarczych, w sprawach z zakresu Kodeksu spółek handlowych (np. z art. 299 K.s.h.) oraz reprezentowanie przedsiębiorców przed organami administracji.

Dzięki stałej współpracy z komornikiem, tłumaczami przysięgłymi, biurami rachunkowymi zapewniamy przedsiębiorcom kompleksową opiekę prawną oraz niezbędny komfort związany z powierzeniem nam sprawy do prowadzenia.

Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem postępowania egzekucyjnego, kontrolujemy czynności podejmowane przez komorników, z naciskiem na ich efektywność i szybkość egzekwowania należności.

Podejmujemy wszelkie możliwe działania w celu jak najszybszego zakończenia sprawy z pozytywnym rezultatem.

Przejdź do paska narzędzi