Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Windykacja należności

Dokonujemy szeregu niezbędnych czynności na rzecz naszych Klientów w celu skutecznego dochodzenia i egzekwowania przysługujących im świadczeń pieniężnych i niepieniężnych.

Podchodzimy do każdej sprawy profesjonalnie i indywidualnie, analizujemy możliwe warianty i wybieramy najlepszy, co pozwala nam przygotować się na batalię sądową. Czuwamy także nad prawidłowym przebiegiem postępowania egzekucyjnego, kontrolujemy czynności podejmowane przez komorników, z naciskiem na ich efektywność i szybkość egzekwowania należności pieniężnych.

W ramach windykacji należności:

  1. analizujemy, uzupełniamy i gromadzimy niezbędne dokumenty na potrzeby przyszłego procesu, opracowujemy strategię procesową,
  2. podejmujemy próby polubownego załatwienia sprawy (propozycje ugodowe, wezwania do zapłaty, negocjacje),
  3. dokonujemy przelewu wierzytelności,
  4. opracowujemy pisma procesowe, pozwy, wnioski egzekucyjne, reprezentujemy Klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego począwszy od wniesienia pozwu,
  5. współpracujemy z kancelarią komorniczą w trakcie postępowania egzekucyjnego w celu przeprowadzenia skutecznej egzekucji, zajmujemy się skargami dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym oraz powództwami opozycyjnymi, monitorujemy kondycję finansową dłużników w trakcie toczącego się postępowania egzekucyjnego,
  6. pomagamy w uzyskaniu klauzuli wykonalności na współmałżonka dłużnika,
  7. prowadzimy postępowanie przeciwko członkom zarządu zgodnie z art. 299 Kodeksu spółek handlowych,
  8. zawiadamiamy organy ścigania o przestępstwach przeciwko obrotowi gospodarczemu,
  9. sporządzamy zawiadomienia o przestępstwie, zażalenia, subsydiarne akty oskarżenia,
  10. reprezentujemy pokrzywdzonych w postępowaniach karnych w pełnym zakresie.

Staramy się wygrywać sprawy na etapie przedsądowym, a gdy nie jest to możliwe pomagamy w gromadzeniu odpowiednich dowodów i reprezentujemy Państwa także przed sądem.

Przejdź do paska narzędzi