Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

USŁUGI

Specjalizujemy się w upadłości konsumenckiej, w sprawach dotyczących eksmisji, w sprawach rodzinnych i rozwodowych.

Bardzo często pomagamy mieszkańcom Bydgoszczy, których nie stać na adwokata całkowicie za darmo m.in. w sprawach dotyczących upadłości konsumenckiej, w sprawach o eksmisję, w sprawach rozwodowych, o alimenty, w sprawach o zapłatę, o odszkodowanie, o zadośćuczynienie.

Nasza Kancelaria oferuje bezpłatne porady w zakresie upadłości konsumenckiej i w sprawach o eksmisję.

Często prowadzimy sprawy jako pełnomocnicy z urzędu – bez jakichkolwiek kosztów za sprawę dla Państwa, a po zakończeniu sprawy otrzymujemy wynagrodzenie ze Skarbu Państwa.

Prowadziliśmy około 50 spraw dotyczących upadłości konsumenckiej. Specjalizujemy się w upadłości konsumenckiej od ponad 2 lat i pomagamy wyjść z długów naszym podopiecznym.

Cieszymy się razem z Wami z każdej wygranej sprawy. Pomagamy także za darmo w napisaniu wniosku o pełnomocnika z urzędu.

Wszystkie dokumenty są dostępne za darmo w poczekalni przed Kancelarią przy ul. Jagiellońskiej 10. Kancelaria, na podstawie przedstawionych na wizycie dokumentów i podanych informacji ocenia czy są podstawy do ogłoszenia upadłości konsumenckiej i jakie są szanse na powodzenie Twojej sprawy.

Mając na uwadze, to, iż upadłość konsumencka dotyczy dłużników, których w 99% nie stać najczęściej na płatna poradę u adwokata, a tym bardziej na zapłacenie za prowadzenie sprawy, dlatego nasza kancelaria udziela darmowych porad prawnych w zakresie upadłości konsumenckiej.

Cieszymy się z tego, iż możemy pomagać, bo misją adwokata powinno być właśnie pomaganie tym których nie stać na prawnika.

Więcej informacji pod tel. +503 051 457

Przejdź do paska narzędzi