Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Sprawy spadkowe

Udzielamy pomocy prawnej z zakresu prawa spadkowego. Doradzamy jak sporządzić ważny testament, jak przeprowadzić dział spadku, informujemy jak kształtuje się odpowiedzialność za długi spadkowe, jak wygląda sprawa podatku od spadków. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi zachowku, darowizny i pozostałymi instytucjami prawa spadkowego.

W zakresie prawa spadkowego, w szczególności:

  1. udzielamy porad prawnych dotyczących działu spadku, prawa do zachowku, testamentów, zapisów, poleceń testamentowych, spraw podatkowych,
  2. sporządzamy pisma procesowe, m.in.: pozwy, wnioski, apelacje,
  3. reprezentujemy Klientów w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku, o stwierdzenie nieważności testamentu itp.,
  4. doradzamy i pomagamy w przypadku nabycia długów spadkowych.

Nasze działania w zakresie prawa spadkowego obejmują prowadzenie powierzonych nam spraw przed sądem oraz egzekucję należności u komornika.

Przejdź do paska narzędzi