Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Dlaczego my

Dlaczego warto udać się do prawnika?

W obszarze usług prawnych działa wiele kancelarii prawnych, podatkowych, radcowskich oraz adwokackich wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa, dlatego ciężko jest wybrać i trafić na tą właściwą, z której będziemy zadowoleni.

Do adwokata czy radcy prawnego idziemy wtedy, gdy mamy problem. Z praktyki wiemy, iż ludzie często zwlekają z pójściem do prawnika, ponieważ boją się zbyt wysokich kosztów oraz braku zaangażowania prawników w sprawę. Niestety, czas w tym przypadku działa na ich niekorzyść.

Przy wyborze adwokata sugerujemy się opiniami znajomych, opiniami umieszczonymi w Internecie, czy też własnym przeczuciem.

Tak naprawdę każdy z nas ma do czynienia z prawem i często nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Każdego dnia zawieramy wiele umów życia codziennego: kupujemy bilety, artykuły spożywcze, książki itp. Zawieramy także umowy o pracę, zawieramy małżeństwa, udzielamy pożyczek osobom bliskim, sami zaciągamy pożyczki, podpisujemy różne umowy np. najmu, a czasami też zawieramy umowy nieświadomie np. użyczamy samochodu znajomym. Jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą umów, które zawieramy jest oczywiście więcej: wystawiamy faktury VAT, zawieramy różne umowy np. zatrudniamy pracowników. Zatem zawieramy umowy i ponosimy tego konsekwencje.

Niestety, gdy mamy problem, zastanawiamy się, czy zasięgnąć porady prawnej. Nie posiadamy potrzebnych informacji: do jakiego prawnika się wybrać, w czym adwokat jest lepszy od doradcy prawnego oraz jakie są koszty usług prawnych.

Żadna kancelaria nie jest w stanie z góry określić cennika usług, bo nie ma dwóch identycznych spraw. Natomiast to, że jesteśmy Kancelarią Adwokacką gwarantuje najszerszy zakres świadczonych usług i wysoki ich standard. Adwokaci w przeciwieństwie do doradców prawnych mogą reprezentować przed urzędami i sądami osoby fizyczne oraz przedsiębiorców we wszystkich rodzajach spraw karnych, cywilnych, gospodarczych i wielu innych. Posiadają również gruntowne przygotowanie do wykonywania zawodu i szeroką wiedzę zdobytą w praktyce.

Zapraszamy do umówienia się z nami na spotkanie w celu przekonania się czy oferowany przez nas zakres usług będzie Państwu odpowiadał i czy możemy pomóc w rozwiązaniu problemu.

Przejdź do paska narzędzi