Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Jak długo, Ile czeka się na rozwód w Bydgoszczy?

Czas oczekiwania na wyznaczenie rozprawy na której następuje rozpoznanie pozwu złożonego do Sądu Okręgowego w Bydgoszczy X Wydział Cywilny Rodzinny, który zajmuje się sprawami o rozwód wynosi około 3 miesięcy, czasami termin ten może wynosić nawet miesiąc, a czasami może wynosić nawet do 4-5 miesięcy w zależności od tego do jakiego Sędziego trafi sprawa.

Możliwe jest uzyskanie rozwodu już na pierwszym terminie rozprawy.

Sąd w Bydgoszczy działa sprawnie i szybko, w innych Sądach czas od złożenia pozwu do wyznaczenia terminu rozprawy wynosi znacznie dłużej. 

Aktualnie prowadzimy kilkadziesiąt spraw rozwodowych, które są w toku.

Jeśli chcesz uzyskać rozwód już na pierwszej rozprawie zadzwoń do nas i dowiedz się szczegółów współpracy z Kancelarią. 

Adw. Dariusz Kusz

Przejdź do paska narzędzi