Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Darmowe bezpłatne porady prawne Nakło nad Notecią upadłość konsumencka eksmisja rozwód alimenty znęcanie dla kogo?

Nasza Kancelaria w szczególnie uzasadnionych przypadkach, o czym poniżej oferuje bezpłatne porady m.in. w zakresie upadłości konsumenckiej, eksmisji, umieszczenia w DPS, dodatków mieszkaniowych, ubezwłasnowolnienia (każdy przypadek oceniamy indywidualnie przy czym bierzemy pod uwagę kryterium dochodowe).

Pomagamy także za darmo w napisaniu wniosku o pełnomocnika z urzędu.

Kancelaria, na podstawie przedstawionych na wizycie dokumentów i podanych informacji ocenia czy są podstawy do ogłoszenia upadłości konsumenckiej i jakie są szanse na powodzenie Twojej sprawy.

Mając na uwadze, to, iż upadłość konsumencka dotyczy dłużników, których w większości nie stać najczęściej na płatna poradę u adwokata, a tym bardziej na zapłacenie za prowadzenie sprawy, dlatego nasza kancelaria udziela darmowych porad prawnych w zakresie upadłości konsumenckiej (decyduje kryterium dochodowe, każdy przypadek oceniamy indywidualnie na podstawie przedstawionych przez Państwa dokumentów potwierdzających stan zdrowia i stan majątkowy, o czym Państwa informujemy).

Więcej informacji pod tel. 503 051 457

Dodaj komentarz

Przejdź do paska narzędzi