Adwokat Bydgoszcz Rozwody - Adwokat Dariusz Kusz - Upadłość Konsumencka - Prawnik - Rozwód - Separacja - Alimenty - Zachowek - Zasiedzenie - Podział Majątku - Spadki - Sprawy Rodzinne - Separacja - Zadośćuczynienie - Odszkodowanie. Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Prawo to nasza pasja od zawsze.

Adwokat Bydgoszcz Rozwód - Alimenty - Upadłość Konsumencka - Prowadzimy Sprawy przed Sądem. Oferujemy także pomoc w napisaniu pozwu o rozwód oraz innych pism procesowych - np. odpowiedzi na pozew. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w wielu sprawach od A do Z. Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły współpracy z nami.

Zadzwoń teraz!
+48 503 051 457

Bezpłatne Porady Prawne Upadłość Konsumencka

Nasza Kancelaria w szczególnie uzasadnionych przypadkach (decyduje kryterium dochodowe – majątkowe) oferuje bezpłatne porady w zakresie upadłości konsumenckiej.

Pomagamy także w napisaniu wniosku o pełnomocnika z urzędu.

Kancelaria, na podstawie przedstawionych na wizycie dokumentów i podanych informacji ocenia czy są podstawy do ogłoszenia upadłości konsumenckiej i jakie są szanse na powodzenie Twojej sprawy.

Mając na uwadze, to, iż upadłość konsumencka dotyczy dłużników, których w większości nie stać najczęściej na płatna poradę u adwokata, a tym bardziej na zapłacenie za prowadzenie sprawy, dlatego nasza kancelaria w szczególnie uzasadnionych sytuacją majątkową i zdrowotną dłużnika przewiduje możliwość udzielenia darmowej porady prawnej w zakresie upadłości konsumenckiej.

Więcej informacji pod tel. 503 051 457

Przejdź do paska narzędzi